صفحه اصلي |معرفي شهرستان |لينك هاي مفيد |معرفي بيمارستان |چشم انداز |ماموريت|ارزش هاي بيمارستان |تماس با ما
ساعت

 

  آشنایی با بیمارستان

با سلام:

بی سبب نیست که تویسرکان را بهشت غرب لقب داده اند0باید از محدوده ی شهر خارج شد و مناظر دلفریب و با صفای گزندر آرتیمان  سرکان  خرم رود  قلقل رود و ... را دید و مفتون آن همه زیبایی طبیعت شد.

تویسرکان شهری قارچ گونه نیست که در مدتی کوتاه سر از خاک برآورده باشد0به استناد سنگ نوشته ی بزرگ شاپور اول ساسانی حداقل 1750 سال سابقهی تاریخی دارد0و از کاوش تپه ی تاریخی بابا کمال آثار عتیقه ای به دست آمده که متعلق به 4000 سال پیش از میلاد مسیح است0

برای شناخت چنین شهری باید به مطالبی که درباره ان نوشته اند مراجعه کرد و با گفتگو با ساکنانش به روحیات آنان پی برد0با گردش در کوچه ها و خیابان های یک شهر نمی توان درباره ی آن قضاوت کرد0کم نیستند اشخاص صاحب دلی که در پشت دیوارهای خشت و گلی زندگی می کنند:

 

نه هم آنچه به ره بینی دیوار و در است

                                       پس دیوار نگر مردم صاحب نظری

 

 

 

 

 

 

 

 

همکار گرامی:

 

ضمن خیر مقدم مجدد و آرزوی سلامتی و سربلندی برای شما و خانواده ی محترم ب استحضار می رساند:

این بیمارستان 150 تختخوابی دارای 98 تخت فعال و شامل بخش های داخلی_جراحی_اطفال_نوزادان_زنان_زایمان_ccu و دیالیز است0

2 تخت زایمان و 3 اتاق عمل فعال دارد و واحد های پاراکلینیک آن عبارتند از:

آزمایشگاه_رادیولوی_سونوگرافی_تست ورزش_اکوکاردیوگرافی_  

آندوسکوپی وکولونوسکوپی0

نیروهای خدماتی زیر نظر مسئول خدمات_پرسنل درمانی زیر نظر مدیر خدمات پرستاری_نیروهای اداری زیر نظر ریاست بیمارستان فعالیت می کنند0

ریاست و مدیریت بیمارستان بنا بر وظیفه ی شغلی خود در این سمت خدمت می کنند و می بایست در مقابل مسئولین مافوق و مردم پاسخگو باشند0بنابراین ضمن حمایت جدی از حقوق پزشکان و کارکنان بیمارستان حق عدول از بیماران را ندارند و برای نیل به این هدف بزرگ نیازمند همکاری شما عزیزان هستند0چنانچه شما مایل به قبول مسئولیت هستید می توانید آمادگی خود را کتبا به مدیریت محترم شبکه اعلان فرمایید.

به منظور آگاهی همکاران محترم از مقررات و روند های معمول در بیمارستان و پیشگیری از اختلاف نظرها و مشاجرات اداری مطالب زیر به استحضار حضرتعالی می رسد:

1)بیمارستان فی نفسه محیطی پر تنش و خسته کننده است0تلاش شما برای حفظ آرامش بیمارستان و رعایت بهداشت روان موجب امتنان خواهد0

2)حفظ حرمت و رعایت شان علمی شما برای ما بسیار مهم است0لذا خواهشمند است در صورت بروز هر مشکلی در ساعات اداری با ریاست یا مدیریت بیمارستان و در ساعات غیر اداری با سوپروایزر تماس بگیرید و از درگیری و مشاجره ی مستقیم با کارکنان و ارباب رجوع جدا خودداری فرمایید0

3)این بیمارستان تنها بیمارستان شهر است از این رو تمام بیماران بدحال و وصدومین ترافیکی و غیر ترافیکی به اورانس بیمارستان منتقل میشوند0لذا رسیدگی به موقع و حضور فعال شما در محل کار بسیار مهم و مشگل گشاست0

 

همکار محترم:

 

ضمن عرض خیر مقدم و آرزوی موفقیت خواهشمند است جهت برقراری نظم و انضباط اداری نکات زیر را رعایت بفرمایید:

1.    فرم آموزشی نیروهای جدیدالورود را از دفتر پرستاری دریافت نمایید و پس از مراجعه به واحدهای مختلف و کسب آموزش مربوطه فرم تکمیل شد را مجددا به دفتر پرستاری ارجع دهید0

2.    شماره کارت ورود و خروج خود را در بدو ورود از دفتر پرستاری دریافت کنید0

3.    جهت اطلاع از (user name)خود جهت استفاده از سیستم his به واحد رایانه مراجعه نمایید0

4.    وضعیت یونیفرم پرسنل به شرح زیر میباشد:

 

 

روپوش

کفش

شلوار

مقنعه

پرستار مرد

سفید

سفید

سرمه ای

 

پرستار زن

سرمه ای

سفید

سرمه ای

سفید

بهیار مرد

سفید

سفید

سفید

 

بهیار زن

سفید

سفید

سفید

سفید

کمک بهیار مرد

سفید

سفید

خاکستری

 

کمک بهیار زن

سفید

سفید

خاکستری

خاکستری

 

5.یونیفرم مرتب و تمیز و مطابق با موازین اسلامی باشد.

6.حجاب اسلامی را کاملا رعایت فرمایید.

7.از پوشیدن دمپایی در کلیه بخش ها خودداری نمایید.

8.هنگام ورود و خروج کارت تایمکس خود را ساعت بزنید.

9.در صورت نیاز به استفاده از پاس ساعتی حتما با دفتر پرستاری و هم شیفت خود هماهنگ نمایید و در صورت موافقت همکار خود و دفتر پرستاری می توانید از پاس ساعتی استفاده کنید.قبل از خروج از بیمارستان برگه پاس را از دفتر دریافت و بعد از برگشت از پاس ساعت برگشت خود را به دفتر پرستاری(سوپروایزر)اطلاع دهید.

10.تا روز بیستم هر ماه برنام درخواستی خود را به مسئول بخش مربوطه تحویل دهید تا حتی الامکان اجرا شود.

11.بعد از تایید شدن برنامه و نصب آن در برد به هیچ وجه برنامه قابل تغییر نمی باشدو فقط می توانید دو مورد جابه جایی با موافقت مسئول بخش و یک مورد آف خارج از برنامه تایید شده استفاد نمایید(ضمنا جابه جایی باید به صورت کتبی و دو طرفه و محدود به همان ماه باشد)در صورت عدم رعایت از نمر ارزشیابی شما کسر خواهد شد.

12.برگه جابه جایی قبل از انجام شیفت مربوطه به امضا مسئول بخش برسد و سپس تحویل دفتر پرستاری شود.

13.در صورتی که نیاز به مرخصی دارید حتما قبل از نوشتن برنامه ماهانه با مسئول بخش هماهنگ شود تا در برنامه ماهان جانشین گذاشته شود.

14.در صورت نیاز به مرخصی در طول ماه حتما باید از تعیین جانشین مطمئن شوید در صورت عدم تعیین جانشین و عدم موافقت مسئولین مجاز به استفاده از مرخصی نمی باشید حتی اگر برگه مرخصی نوشته باشید.

15.در صورت پیش آمدن بیماری باید در بخش بستری و به دفتر پرستاری نیز اطلاع دهید.گواهی استعلاجی باید به تایید مدیر خدمات پرستاری برسد.

16.با توجه به اینکه امتیازات آموزشی در عملکرد پرسنلی تاثیر دارد سعی کنید در کنفرانس هایی که شامل شما می شود شرکت نمایید.

17.کنفرانس های آموزشی معمولا در دو نوبت صبح و عصر برگزار می شود ک پرسنل خارج از شیفت کاری در کلاس شرکت نمایند.در صورتی که در شیفت کاری در کلاس شرکت نمایند دو ساعت پاس ساعتی جهت شما منظور می شود.

18.پروتکل شبکاری تا اطلاع ثانویه به شرح زیر می باشد:

پرسنل طرحی-10 شب

پرسنل با سابقه زیر ده سال8 شب

پرسنل با 10-15 سال سابقه-6 شب

پرسنل با 15-20 سال سابقه-4 شب

پرسنل با 20-25 سال سابقه-2 شب

 

19.ساعت شروع شیفت ها به ترتیب زیر می باشد:

 

صبح: 30/7 کارت زده شود و 45/7 در بخش حضور یابند.

عصر:30/13کارت زده شود و45 /13در بخش حضور یابند.

شب:30/7 کارت زده شود و 45/7 در بخش حضور یابند.

 

 

اوقات شرعی
تقویم
آموزش مداوم